Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvětšení RAM v notebooku

Zdravím, včera jsem si přidal do postarčího NTB (HP 620) 4GB RAM a nějak si to neruzumí se zbytkem PC. Když se např. chci podívat na video na youtube nebo kdekoliv na internetu tak je to jakoby to bylo ve slowmotionu... prostě nějak takový spomalený + nefunguje zvuk u ničeho, ale když si otevři "ekvalizér" tak vidím že audio v pc funguje. Nevíte někdo co s tím? Podle toho co jsem hledal na netu tak by ta RAM měla být kompatibilní (Crucial 4GB SO-DIMM DDR3 1333MHz). Díky

A opravdu to způsobuje přítomnost tý ramky? čistě teoreticky by to mohlo způsobovat single channel zapojení, ale zkušenosti s takovými vykopávkami nemám. Má vůbec ntb integrovanou nebo dedikovanou kartu? A proč jsi tam původní ramku nenechal? Měl bys 4GB + tu druhou.