Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém z grafickou kartou

Ahoj mám takový zvláštní problém, když hraju hry tak třeba po hodince hrání se hra sekne pomůže jen restart pc,
když se pc restartuje a jsem už na ploše tak vyběhne hláška že mám na instalovat grafickou kartu, už se to stalo xkrát pokaždé jsem na instaloval grafické ovládače a pořád do kola, zkoušel jsem reinstal systému pomohlo tak na 2 dny ale pak zase po hodince hrání hra sekne vyběhne chyba nainstalujte grafické ovládače, už si nevím rady přece nebudu každou hodinku instalovat ovládače moje grafická kata je HD7990 děkuji všem.

tak odinstaloval jsem grafické ovládače restartoval pc, nainstaloval znovu vládače hrál jsem asi přes 2 hodky a už v pořádku, je možné že grafické ovládače mohly být špatně na instalováni? jinak můžete uzavřít asi už jeto vyřešení děkuji.