Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava od HP

Čaute,
chci si pořídit nový komp. Původně jsem si ho chtěl přímo nechat sestavit, ale nakonec jsem se rozhodl pro rovnou zhotovený. A našel jsem si https://www.alza.cz/hp-pavilion-500-303nc-d2143494 .htm#popis s NVIDIA GeForce GTX 745 4GB GDDR3. Je to dostatečná graf. karta na novější hry? Skyrim, WoW, Assassin's Creed, Watch dogs atd. ? Např. zvládla by nový GTA? A jinak jak moc je celkově ten komp špatný/dobrý. ( Berte v potaz, že graf. kartu třeba za rok vyměním - jde to? )

Proč platit za procesor s relativne slušnou integrovanou grafikou když je v sestavě dedikovaná grafika, ještě k tomu mizerná? Takže pokud to chceš na hry tak určitě lepší grafiku. Různých návrhů sestav je na netu hromada a např. Czc.cz je sestaveni pc zdarma.

Ještě doplním :
Reklamace desek se většinou provádí tak že ti ji vymění za jinou opravenou. A to z důvodu že se desky posílají na opravu k dodavateli( v asii). Takže velkoobchodum lezi většinou dost opravenych desek na skladě na případnou výměnu.