Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna case a nejde obraz

Zkuste navrhnout ještě další možnosti, které by vedly ke zprovoznění PC, když došlo k výměně case. MB, GK a ostatní komponenty na MB zůstaly původní. Monitor se nerozsvítí a speaker ani nepípne. Graf.karta již byla vyměněna za 100% funkční, ale stav je pořád stejný, tj. ani nepípne a nesvítí.
Díky moc...

Zkontrolováno. Všechno zapojeno OK.
Ano, s case byl vyměněn i zdroj. Nyní je tam "Eurocase 350W,P4".
MB je LuckyStar 6VA693AM. Před výměnou byla funkční bez jakýchkoli potíží. GK je stařenka S3Trio...ale taky fungovala, před výměnou "škatule"...

MM ti radí dobře, GK nepotřebuješ.
Prostě vše vyhoď mimo bednu, nejlépe zkus původní zdroj.
Po zapnutí musí MB pípat na protest kvůli chybějící GK.
Jinak máš blbě zapojeny kablíky od Case (reset/power SW).

MIMOŘÁDNÁ POCHVALA PŘED SPUŠTĚNÝM PC náleží kolegovi MM. Byl to zkrat na kejs, česky case... Samozřejmě, že díky i všem ostatním. Zase budou mít děti na čem trávit svůj volný čas, místo aby šli do pionýra :-)))
DÍKY pánové!

karle, já si tu "škatuli" nekoupil... a zdroj byl v ní. Službičku kamarádům neodmítám...
Doma mi zdrojuje něco malilinko lepšího (FSP400-60GLN (FORTRON) 400W ATX). Sice taky žádná sláva, ale lepší než nic...:beer: