Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výkon PC

Čau chtěl bych se zeptat mám grafickou kartu GeForce GTX 760 a procesor Intel Core i5-4460 a 8 GB RAM podle různých stránek bych měl skyrim rozjet na vysoké detaily , ale rozjedu ho jen na 30 FPS na nízké tak bych se chtěl zeptat jestli někdo neví čím to je a jak bych to mohl zpravit. Předem děkuji.

Počítač se mi nepřehřívá , grafická karta se mi pravidelně aktualizuje přes NVIDIA GeForce Experience a avast mi projel počítač a nic nenašel je možné že ňákej vir mám ale jestli jo tak ho nenašel. Chtěl bych požádat o odkaz na stažení antiviru , jestli znáte nějaký , který by ho dokázal najít.