Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pridanie RAM do NTB

Čaute, mám ntb lenovo z50 75 má 4gb RAM ale využiteľných je len 3,43GB (to asi kvôli grafike) a chcem si dokúpiť ďalších 4GB.
Chápem, že to musí byť 4GB a 1600Mhz, no potreboval by som vedieť či to musí byť presne rovnaký typ od rovnakého výrobcu aby to šliapalo ako má.

Nevim jak to ma Lenovo(hledat to nebudu :-D ) ale pokud mas pristup ke slotu na ram a stavajici nevidis(je na ZD napevno) doporucuji ti vzit NTB sebou do prodejny a tam vyzkouset ktera ram bude spravne fungovat, tez sem toto resil u Asusu a 100% fungovala az 2 Ram zkousena primo na prodejne ;-)