Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SSD disk

Ahoj vsem, prosim o radu mam zalusk na ssd disk.
Jak je na tom s poruchovosti atd. Mam spoustu her
ze steamu a na ssd disk by se nevesli. Jestli jdou nainstalovat i na druhy disk.
A jaky doporucujete. Od 120gb do 240gb. Dekuji

Záleží co od toho čekáš. Jestli jen rychlejší nabíhání OS + nějaké programy, tak by ti možná stačil 120 GB, pokud však chceš mít na SSD i nějaké ty hry, tak určitě 240 GB a výše. Pokud jich máš spousty, tak se ti asi nevlezou ani na 240GB SSD, takže buď koupit SSD s ještě vyšší kapacitou nebo hry instalovat na jiný disk. Osvědčené značky Crucial, Samsung, Intel.