Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sám od sebe se mi vytvořil nový účet ve Windows 7

Dobrý den
Včera ráno jsem zapla počítač a na úvodní obrazovce se mi spolu s mými dvěma uživatelskými účty objevil ještě jeden s názvem hzsyxtfok. Přihlásila jsem se na svůj zaheslovaný účet a hzsyxtfok jsem smazala. Jenže dnes ráno po opětovném zapnutí se mi tam objevil znovu. Při kontrole počítače mi antivir oznámil že byla detekovaná infiltrace, tak jsem ji dala smazat a účet znovu smazala. Po restartování počítače je to tam pořád. Poradil by mi prosím někdo, co s tím mám dělat?

Účet má možnost vytvářet správce. Takže zřejmě tam máš něco, co může běžet pod účtem správce - např. nějaká služba.
Zkontroluj si, co se ti spouští po spuštění počítače. Pak se podívej na služby, hlavně ty, které nepochází od MS.

Po spuštění se mi objeví jen JetScreenshot, ale to už tam mám nějakej ten rok a nikdy problém nebyl... Teď koukám na služby, ale že bych věděla který mám vypnout a který ne se říct nedá. Za zmínku by nejspíš stálo i to, že znalost softwaru u mě moc slavná není.

Spus si MSConfig (start / Spustit). Tam je seznam veci po spusteni. Zamer se na ty, ktere tam nemaji vyplneny sloupec s informacemi.
Na dalsi zalozce jsou sluzby. Mas moznost tam skryt vsehcny sluzby MS. Udelej to a zbude tam zbytek, na ktery se zamer. Opet nejpodezrelejsi jsou sluzby bez vyrobce a informaci.
Jmeno sluzby si najdi na internetu, pokud si nejsi jistá.

Zakázala sem jen skype, jinak tam mám služby s nazvem Intel, NVIDIA, Adobe, což bych řekla že by mělo být ok :D. Nakonec sem to vyřešila tím, že jsem smazala jak ten divnej, tak i ten můj druhej účet a nechala jen svuj administratorskej a ten záhadně vytvořenej se už neobjevuje. Jen váhám jestli je teď počítač bezpečnej i když eset tvrdí že je vše ok (co se týče třeba přihlášení k internetbanking)...

Někdy si takového uživatele vytvářejí buď tiskárna, anebo grafická karta.
"Potřebují" to prý k aktualizacím ovladačů. Zákazem těch aktualizací by se to možná vyřešilo.
Pokud máš nějaký program pro samoaktualizaci ovladačů, tak bych mu típnul típec.