Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 na dell latitude d620

Čau. Pokouším se nainstalovat windows 7 na dell latitude d620, ale vždy to "zamrzne" na poslední hlášce "systém windows dokončuje nastavení". Jede to zatím cca hodinu.
Na ofiko stránkách dell jsou drivery pouze pro XP a vistu, pro win 7 ne. Jenže na diskuzních fórech píší, že jim win 7 běží, s tím že třeba nemají driver na touchpad. Nevíte zda mám ještě počkat, nebo kde by mohl být háček? Dík

Tak problém vyřešen. "Chytrá" instalace win 7 přiřadila jako aktivní primární oddíl úplně jiný, než ten na kterým byl instalován windows 7. Přehodil jsem to pomocí acronisu se zaváděcím médiem.