Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ram zátěž

Dobrý den chtěl bych se zeptat čím by mohlo být že moje ramky jedou když nic nedělám na 63% + a jakmile něco spustím už se to vyhoupne na 95% + a mám šíleně posekaný počítač . (jińak mám 4gb ram 1333 mhz corsair)
Předem děkuji za rady

Právě že žádné největší proces co mám teď zaplý je mozzila a to je jen 600 kb i když zapnu nějakou hru jako například League of legends tak to mám taky kolem 800 kb ale ram zátež se ihned z neznámých důvodů vyšvihne nad 90 a mám celý posekaný počítač