Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc x noťas

Dotaz : Chci nový komp/noťas kvůli hrám, ale budu tu už jen 2 roky. Pak mizím do jiného státu a noťas by byl mnohem jednodušší na přepravu + bych si ho musel pořídit tak i tak kvůli studiu. Vydrží noťas 2 roky ve slušném stavu, aby i zvládal náročnější hry? Nebo si mám raději pořídit komp a po dvou letech nějaký slabší noťas. ( Případně přepravit komp a používat oboje )
Cenově momentálně komp/noťas do 20k

"noťas kvůli hrám", za dva roky totalne znicis (do 20k).
Okrem toho, co bude za dva roky s PC, nevie ani moja kamaratka (aj ked prevadzkuje vestiaren).

Pokial potrebujes hrat aj na zachode, na zastavke autobusu, tak len notebook.
Za "20k" postavis celkom dobry PC na hry, za "20k" kupis notebook mizerny na hry a po case ho uvaris.