Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DEMO Android na Tabletu

Dobrý den,mohl by mi prosím někdo poradit,kde se dá stáhnout Android do Tabletu značky Keep Moving Forward GT91H ????? Na tabletu je stále je přes displey napsané Demo.Zkoušela jsem najít výrobce tabletu,abych se tam mohla zeptat,ale nenašla jsem ani e-shop se značkou tabletu.Děkuji za vaší případnou odpověd :-)

Prosím,neříkej mi zda přemýšlím,nebo ne,takový lidi nemám ráda,samozřejmě ,že nejsem debil a přemýšlím.Koupili jsme ho od nějakého mladého kluka,který zřejmě potřeboval rychle na marihuanu a ptal se nas jestli ho chceme za 300kč.Proč bychom si ho nekoupili,když nemáme moc peněz a byli jsme bez počítače.Folie tam není,radeji se mrknu,ale myslím,že určitě ne.Když se odemkne,normálně funguje,mohu se připojit na internet ale písmena Demo ,tam stále zůstávají. :-)))