Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skříň Fractal Design Define R5

Zdravim, chci se zeptat je potřeba do téhle skříně dokupovat hned zezačátku další ventilátory ?
Zde je sestava, kterou chci pořídit http://www.czc.cz/eismn3kroijn6adals0fjrq136/sezna m
Stále přemýšlám jestli Fractal Design Define R5 nebo Zalman Z11 NEO je my jasné, že Fractal je s kvalitou někde jinde, ale to také i cenově. Již sem pořekročil už x tisíc než sem původné plánoval, takže zas nechci dávat zbytečně na víc. Ale jestli Zalman je špatnej, šel bych do Fractalu.

Díky za odpovědi.

Nelíbí se mi to jako celek, je to nevyvážené.
Spojení prťavého SSD + 1TB zeleného disku je nesmysl, dále sestava se spotřebou do 350W určitě nepotřebuje 620W zdroj.
Ani výběr 312mm dlouhé v některých ohledech GB g.karty bych nezvolil.
Hodláš asi taktit procesor K, tak chladič raději SilentiumPC Grandis XE1236
Skříň je záležitost peněz/velikosti a účelnosti.

Hoši klid zas jo ? :D nemyslim si, že je to uplně nahovno. Je to staveněný podle pctuning pro rok 2015 ...
to otravěný: můžeš mi říct důvod, proč je kravina wd gree +ssd 120gb ?
Grafika je věc názoru, každej píše vem tuhle druhej tamtu, grafika zůstává.

Hoši klid zas jo ? :D nemyslim si, že je to uplně nahovno. Je to stavěný podle pctuning pro rok 2015 ...
to otravěný: můžeš mi říct důvod, proč je kravina wd gree +ssd 120gb ?
Grafika je věc názoru, každej píše vem tuhle druhej tamtu, grafika zůstává.