Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc-sestava

Dobry den jakou pc by jste doporucily na hrani konkretne hry league of legends kvoty nejsou zatim bych se rad jenom po informoval kolik by to mohlo stat popr bazar jestli se vyplati nebo uz slozeny kousek nebo radsi slozit svoje a v jakem eshopu kazda rada se ceni diky moc

diky moc když už se tady takhle bavime moje babička ma starší ntb dělal jsem tam přeinstalaci a ted se ji kouše obraz když ho posouva takový mili kousance skoro jak vibrace to vypada stahnul jsem nejruznější ovladaše flash direct ovladac zk procesoru grafiky a nevim si rady bolej s toho oči dost je to dvou jadro 2x2.2 512mb grafika hd 4500/5100 4 g ramky a zk a70afa nebo nejak tak nevim mělo by to bohatě stačit na prohliženi internetu např seznam a na bežný ukon nevíš si stim rady ?

Procesor AMD fx 8150
GK: AMD HD 6990
Paměti 8GB
2x HDD western digital 1x 150GB 1x 1TB
Black
Zdroj 700W
Vodní set na procesor při max zátěži na 65stupnu.

CASE: Zalman Z3
Přišla mi tahle nabídka od kamarada prodavá počitač asi koupim toto za 20 tisíc .

má ještě jeden podobnej Prý je tu mnohem lepší procesor nepsal jsem že dvacet je moc a on že tento proda taky za 21
Skříň:
Eurocase ML 9201
vrchní panel nabízí: 1x eSATA, 1x USB 3.0, 2x USB 2.0, 2x audio vstup/výstup

MSI x58 Platinum SLI

-CPU Intel® Xeon® Processor E5640
(12MB Cache, odemčený násobič: 2.66 - 4,4 GHz, 5.86 GT/s Intel® QPI)

-10GB RAM - Triple channel // (možno dále rozšířit, celkem 6 slotů):
2x SpecTek 4GB DDR3 - 1333 CL9 UDIMM
1X SpecTek 2GB DDR3 - 1333 CL9 UDIMM

-Grafická karta: ---lze připojit další GPU a propojit do crossfire---
AMD Radeon HD 6950 to 6970 (přepínatelná) - 2GB GDDR5 256-bit

-Úložné místo (1xSSD-128gb, 1xHDD-2TB, 1xBlueRay RW,):

-SSD:
Micron 2.5" RealSSD C300 128GB Sata Solid State Drive Offer
(Sata III | 128GB | Read Up to : 355 MBps Write Up to : 140 MBps | 6GB/s)

-HDD:
Western Digital 2TB, SATAIII, 64MB, WD20EZRX

-BLue Ray vypalovačka:
ASUS BW-16D1HT BLACK INTERNÍ BD-RW

-Zdroj:
FORTRON Epsilon 700W 80PLUS