Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC-ZOSTAVA

Ahojte, chcel by som sa opytat ci tato zostava uplne staci na hranie hier(Csgo,metro,fc3,bf3-4..)
procesor: i5 4460
Grafika: msi r9 280 gaming 3gb
Doska: asus h81m-plus
Ram: kingston 1x8gb 1600 cl10
Zdroj: 550W
Skrinka: zalmam z11
Monitor; 24' Benq bl2455hm
Ak by ste vedeli zohnat za tie ceny nieco lepsie tak napiste. Planujem dat do zostavy 700e bez dph. Mozte posielat aj stranky ktore su najlacnejsie :)

Dakujem za vopred precitanie.
S pozdravom PatrikeSk

Nic o dekách nevíš, vůbec nejde o nějaké sloty, nýbrž o napájecí kaskádu = chlazení + fáze napájení.
To co jsi vybral půjde do kytek nežli se rozkoukáš, ale kup si co chceš.
(jo a jestli ten zdroj je podobný jako ta deska, tak tě čekají nemilé překvapení)
Oni totiž tyto dva hlavní komponenty zajišťují stabilitu a životnost. Na nich se nešetří!