Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Koupě tabletu

Zdar Poradno sháním levný tablet, který potřebuji k občasnému ovládání mé zrcadlovky jelikož nemá výklopný displej a když je foťák těsně u země, tak je to na prd. Taktéž bych ho využil v práci ve volném čase na net atd.
No penízky nejsou, tak hledám něco hodně levného.
Třebas tohle: show_item.php
Co vy nato? Díky za případné reakce či návrhy.

Teda nevím do extra levnýho bych nešel v nedávný době tu byly 2x s nafouknutou baterkou jak prase ,tak aby sis pak nakonec neodpálil tím klumpem tu zrcadlovku :-) a když už tak alspoň něco z kamenýho obchodu kde je záruka jistá a nebudeš pak utrácet prachy za balíky při reklamacích.