Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC - monitor sám přechází do reřimu spánku, třeba při instalaci Windows

Hezký den,

mám stolní PC, který chci přeinstalovat. Vložím DVD do mechaniky, nastavím boot z CD/DVD, systém začne bootovat, ale již při naskočení dialogového okna pro výběr jazyka systému se monitor pošle do spánku. To samé se stává, když chci jen spustit starý systém. Minutu je vše Ok a pak se monitor také pošle spát.

Zkoušel jsem odpojit myš, klávesnici, vyměnit monitor, zkusit jiný výstup (HMI) a nic nepomohlo.

Grafika: ATI Radeon HD 5770

Ked to robi aj s inym montorom tak je to evidentne problem v samotnom PC, potom jak prestane monitor dostavat signal tak si vsimas ci ta instalacia pokracuje, napr. podla HDD LED apod. Ked pokracuje tak je mozne ze je naprd len grafika, ak nepokracuje tak je naprd cokolvek v HW, napr. zdroj, doska, grafika.