Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí HDD

ahoj, mám v plánu koupit si GTA V ale na počítači nemám dostatek místa, mám koupený externí hdd (1 terra) jde na něj nainstalovat i hra tak aby mi fungovala v počítači ????

Post ti pravdepodobne pojde ale Externy disk cez USB neni taky rychly ako SATA disk.
Takze ti bude dlhsie trvat kym sa nacita hra a pravdepodobne celkovo ti moze aj sekat.
A dalsia vec je ze ak tu hru nainstalujes Z JEDNOHO PC a potom ten disk zapojis DO DRUHEHO tak ti NEBUDE FUNGOVAT !
Ako neviem aky genius ti toto poradil instalovat hry na externy disk :-D

No ja si v tejto poradne niekedy pripadam ako v Zakladnej skolke = ved taketo veci su zakladna vec ze 95% hier nepojde prenašat z jedneho do druheho BEZ instalacie. Ved prave preto su tie hry chranene... lebo keby bolo to take jednoduche ze si hru nainstalujem na disk a potom na hociakom PC ju spustim bez problemov tak to by neexistovaly CRACKy ani Ochrana tych hier a celkovo by PIRATSTVO neexistovalo keby to bolo az tak jednoduche :)):-D