Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - Aktualizace.

Zdravím,
včera jsem přeinstaloval Windows 7(Ultimate 32bit) a po stažení a instalování pár aktualizací jsem si všiml, že vetšina se nepodařila nainstalovat(Stav: Neúspěšné) s kodem chyby 80096010. Zkoušel jsem hledat jak toto případně opravit, sfc /scannow - žádná chyba, "čisté spuštění" - tam to u některých dělá též. Kde tedy může být chyba, může jít o HW? Děkuji za případnou pomoc...

Stáhl jsem ten Tool z prvního odkazu, našlo mi to 4x chybu u stability systému a na opravu je nutné si soft zakoupit, což asi neplánuji...

- Microsoft-windows- restarmanager
- Průzkumník Windows
- Rundll32.exe_appraiser.dll
- Vss

Všechny pády prý proběhly včera, což ani nevím.

K otázce: 32Bit jedu z důvodu slabého PC, na ten 64Bit instalovat nemá cenu.

Netahaj ziadne debilne tooly.
vseobecne: 1. odkial si tie windows instaloval, ak to su nejake ilegal alebo palene tak sa nediv.
2. v ovl.panely-windowsupdate si predsa daj vyhladat znova aktualizacie a instalovat znova a restart, updaty maju nejake zavislosti na inych updatoch apod, ked ich tam je po instalacii trilion, tak logicky moze byt ze niektore pojdu az pri druhom "priebehu".
3. preistotu si prescanuj disk v HD Tune.
4. skontroluj si ze mas dost volneho miesta na C:, dost znamena aspon 10GB, a ak mas malo vypni si vytvaranie bodovo obnoveni (ovl.panely-system-ochrana systemu)

Zdá se, že mi pomohl tento krok.

Step 1: Reset your Internet Explorer settings...

Nechápu, co s tím mám Explorer společného, ale budiš. Zapl jsem ho pouze jednou a to na stáhnutí Mozilla Firefox.

Akorát... Jak nyní získám ty "nepovedené" aktualizace? Windows Update hlásí, že žádné nové aktualizace nejsou.