Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Překopírování většího souboru

Ahoj!
Stáhl jsem si film ve skvělé kvalitě, má 6 GB. Jak ho ale mám dostat na mobil, kde místo mám, ale skáče mi hláška, že "velikost souboru je větší než limit zařízení"? Vím, že jde něco přenastavit při formátování karty, ale to teď opravdu nechci...
Není nějaká jiná cesta?
Díky moc!
JEDen

Limit pro formát FAT32 je 4GB na soubor.

Možnosti:
- zjistit, jaké formáty podporuje telefon a podle toho to naformátovat. Pozor na to, některé horší telefony ani jiný formát neumějí
- rozdělit film na dva pomocí nějakého speciálního sw, který to umí
- stáhnout to v normální kvalitě a nevymýšlet kraviny