Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 product key, neshoduje se

Zdravím, na zadní straně mám tu nálepku s product key, ale mám tam seškrábané posledních 7 těch čísel, a když zkusím nějaký program třeba produ key od nirsoftu myslím, tak mi to najde nějaký jiný, než co je vzadu. Je to špatně?
Díky

OEM z Recovery má inú licenciu, obe licencie sú O.K.

Zapíš si tento vydolovaný kľúč z Registrov (SAM) niekam bokom, tiež ho nalep zospodu na noťas v prípade naformátovania "omylom" celého hdd alebo úplného skolabovania do šrotu, pravda, ak už nemáš urobený klon uložený na inom médiu. Samozrejme, že klon pevného hdd dávno máš, ja to viem so 100% istotou.

Ten recovery kluc mu je uplne k hovnu, ptz s nim to normalne nezaktivuje, tak si ho bude zbytocne zapisovat :)
Normalne je pouzit obnovu Win z recovery oddielu, aby mal vo Win aj potrebne subory vyrobcu, potom moze pouzit to cislo (resp. ono je uz v recovery zapisane, nemusi ho nijak "pouzit" ani nic nikam zadavat)