Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win7

Zdravím, zkoušel jsem instalovat Windows 7 (Home Premium 64bit), instalace proběhla, a po zadání sériového čísla mi to napsalo:
Proces interaktivního přihlašování se nezdařil.
Potom se počítač restartoval, a pak už vůbec nenaběhne a jen se pořád dokola restartuje. Nevíte v čem je chyba? díky všem za rady

Tohle už sem zjistil, ale potřeboval bych poradit jako začátečník s Win7. Dá se nějak nastavit vzhled, aby to vypadalo jako WinXP nebo starší Windowsy? Aby byl na ploše Tento počítač, a hlavně nahoru abych si mohl dát tlačítka Vyjmout, kopírovat, vložit, odstranit a Nahoru, na které jsem zvyklej. A jak odstraním ty boční pásy, co zbytečně zabírají místo na obrazovce? Prohlížel sem nastavení vzhledu, ale nějak se mi to nepodařilo dát pryč.

Prvý dopyt si vyriešil.

Vzhľad W7 okrešeš (bez vizuálnych efektov) tak, že vlezeš do; Ovládací panel - System - Ochrana - Spresnenie - Vizuálne efekty - klikneš na puntík: "Nastaviť s cieľom dosiahnutia najlepšieho výkonu" svojho dela počítača.

Čierne pásy po stranách odstrániš prispôsobením grafiky podľa dpi monitora a pod obraz boží.

díky moc, to bude ono hned to vyzkouším.
Ještě k těm černým pásům: Já jsem nemyslel černé pásy, ale něco úplně jiného. Když zobrazím složku se souborama, tak nalevo je sloupec který se dá zmenšit posunutím za svislou čáru, ale chtěl bych ho dát úplně pryč, abych měl celou plochu obrazovky využitelnou pro ikony. We Windows XP a starších to šlo, tady mi to nějak nejde.

Aby byl na ploše Tento počítač

start - pravým myšem na tentopočítači: zobrazit na ploše.

nahoru abych si mohl dát tlačítka Vyjmout, kopírovat, vložit, odstranit

používám normálního správce souborů, průzkumník/tentopočítač je atrapa.

vzhled xp: v nabídceje klasický vzhled, jde obarvit vyexportovanými hodnotami z xp. v registrech:
[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Colors]

vlevo dole se dá zapnout jednoklikací panel quick launch: %appdata%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch
http://www.howtogeek.com/howto/windows-7/add-the-q uick-launch-bar-to-the-taskbar-in-windows-7/