Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem USB Flash disk

Ahoj , mám takový problém . Přesunul jsem X fotek na Flash disk , bezpečně jsem odebral flash disk a po nějaké době jsem otevřel flash disk a nic tam není . Jen nová složka co má 16 kB . Flash disk píše že je ze 13GB plný ale nic tam není . Nevíte co stím ? díky moc

Jenom takove opakovani - flasky a diskety skutecne NEJSOU media pro archivaci cehokoli.
Prekopirovat na ne neco, prenest to jinam a kdyz se to po ceste ztrati, tak to prekopirovat znovu na jine medium, to jo, ale presunout na ne neco, o co nechci prijit, i kdyby to melo byt jen na pet minut, to rozhodne ne. (Ono to teda vetsinou projde. Az na ty pripady, kdy to neprojde.)