Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem graafickí karta

Když si stáhnu aktualizace grafické karty z internetu smaže se mi něco v notebooku? Nikdy jsem to nedělal. Mám aktualizovanou grafickou kartu a nic mi na té nové verzi ovladače nefunguje a chci se vrátit na předchozí verzi ovladače.

Stažení znamená uložení na disk a ukládání není mazání. Patrně jsi další, kdo stahuje ovladače odjinud, než ze stránek výrobce notebooku. Zajímavé, nikdy jsi to nedělal a samovolně ti tam skočila nová verze ovladače, třeba stačí vrátit změny ovladače.

To je na dve veci. Ovládače sa zásadne inštalujú(sťahujú) manuálne cez stránku výrobcu tvoj graf. karty. ALEBO, automaticky cez AMD Catalyst Control Center pre AMD, a pre Intel je to zase Intel Media Accelerator. Ale v každom prípade sa to robí lepšie manuálne zo stránok výrobcov grafiky.

>Pokiaľ ide o notebook, tak zo stránky výrobcov notebooku..