Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Môžte mi odporučiť LCD monitor Samsung 710N?

Čo hovoríte na tento LCD panel?
Samsung 710N
http://www.alza.sk/17-lcd-samsung-710n-cerno-stribr ny-black-silver-600:1-300cd-m2-8ms-1280x1024-tco99- d56008.htm

Je tu funkcia Magic Bright. Vraj niečo na nastavenie režimov jasu. Predstavujem si to tak, že robím s počítačom, tak dám prvý režim, pozerám film, dám druhý, atď. Je to naozaj tak? A že pri Samsung 770p sa dá nastavovať monitor len softvérovo, je to aj u tohto? Ak áno, tak je ovladač pod Linux?

V krátkosti len toľko, či mi ho môžte niekto odporučiť (skúsenosti a podobne).

S monitorom som spokojný, ale ako hovoríš, ovládaču sa treba vyhnúť oblúkom. Neurobí žiadnu zmenu, len toľko, že pri pozeraní filmov prechádza monitor do stand by podľa nastaveného času v Možnostiach napájania. Bez ovládača to nerobí. Overené.