Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nelze spustit aplikaci AMD Catalyst Control Center

Dobrý den, aktualizoval jsem ovladač grafické karty ze stránek HP a po dokončení instalace jsem chtěl otevřít AMD Catalyst Control Center ALE bezúspěšně...
Naběhlo mi jen kolečko to je všechno, nic se nespustilo... Co s tím? Děkuji
Grafická karta: AMD Radeon HD 7600M Series
Notebook: HP Pavilion g7-2030ec

Odstranit ovladac kompletne ze systemu.Pak novy ovladac nerozbalovat.Klik pravym,pomocnik s kompatibilitou,otestovat,ulozit nastaveni,zavrit.Pak ovladac normalne spustit.CCC se objevi v liste a v kontextove nabidce plochy a normalne funguje.Zakazat v nastaveni CCC auto aktualizace.Tento postup mi pomohl ve win10.