Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se SERVIS PACK 2

Ahoj chtěla bych se zeptat. Na počítači jsem naistalovala servis pack 2 a po jeho instalaci mi přestal fungovat internet (po cca 2 min. vypapává), po doporučení, že mám na počítači vir i když po prohlídce AVG 7,5 se nic nenašlo, nafomátovala jsem disk přeistalovala WIN a vše bylo v pořádku, včera jsem se odhodlala znovu stáhnout a nainstalovat SP 2 a znovu mám ten stejný problém. Jestli víte čím by to mohlo být prosím poraďte. Děkuju Markéta:.(

Jak se to po instalaci nových ovladačů projevuje?
Jseš připojena, najednou se ti objeví nějaká cedule s nápisem, nebo třeba u hodin nějaká nová ikonka...
Co to udělá, pokud tě to ony 2 minuty připojí, odpojí a restartuješ? Připojí tě to zase, nebo už vůbec? nevyskakuje nějaká hláška?
Vlez do správce zařízení a podívej se, jestli tam nemáš u modemu vykřičník (taková žlutá ikonka)
Do správce vlezeš tak, že klikneš na ikonu "tento počítač pravou myší, zvolíš v roletce vlastnposti, vyskočí ti okno, kde je záložka hardware a na té záložce je tlačítko správce zařízení.