Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha Úkolů z Android

Dobrý den, potřeboval bych klientovi přeinstalovat mobil s Android 4.2.2, ale zároveň by nechtěl přijít o svá data. Celková záloha by byla v pohodě, ale pokud hojně používá aplikaci "Úkoly", byl by tam problém. Nesynchronizuje se to totiž ani s účtem google a podobně. Je možné nějakým způsobem získat tyto poznámky z úložiště na mobilu, kam se ukládají a mít přitom jistotu, že při obnově tam opět budou? Jedná se asi o 780 poznámek. (Popřípadně přes nějakou aplikaci převést jinam) Děkuji předem za rychlou odpověď.
Ještě bych doplnil: Zjistil jsem přes info o apk, že data jsou uložena v /data/data/com.mediatek.todos a poté je tam i soubor "odex" s umístěním v /system/app/Todos.odex.

Prave,ze je to podstatne.Pokud nahravas ofiko cestou primo ze systemu,tak by jsi nemel prijit o nastaveni,data,tudis ani o ukoly.Zalezi jaky firmware nahravas,n. jaky tel. atd.Anebo mas stahlou instalacku,kterou nahravas pres treba clockword,odin,atd.Tam zalezi,co navolis,jestli das format,wipe cache,data atd..Prototse ptam,ale kdyz to neni u tebe podstatne,tak zalohuj,jak pise radce.

No...
Co mě napadá je:

1) Zálohovat soubory /data/data/com.mediatek.todos a /system/app/Todos.odex
2) Modlit se, aby je stačilo nahrát na tato umístění po upgrade ze zálohy

3) Jestliže dojde k nějaké chybě, tak si můžeš ještě udělat zkoušku u nové verze,
v jakém formátu ty soubory jsou a pak prográmek, který Ti převede případné rozdíly do kompatibility.

Předpokladem ale je stav, že to todos zapisuje do nějakého člověkem snadno čitelného formátu.
Např. XML, TXT atd...

Což ale asi není případ ODEX.
Podívat se vlastně můžeš jenom Ty.