Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCI USB Karta

Zdravím,

mám základní desku u které nefungují USB. V BIOSu jsem je vypnul(jinak motherboard zlobil) v (Integral Peripherals nějak tak se to jmenuje). Vložil jsem do PCI USB kartu, ale systém vůbec nezaznamenal žádné zařízení. Jak je to možné?

• Zkousel jsi jiz resetovat ten "BIOS" ? (POLOZKA: reset defaut) v nēkterych prípadech muze pomoct.
• Mas poslední dostupnou verzi toho BIOSu?

Nekteré PCI karty chcou pod OS nainstalovat patričny driver, i kdyz by mel jet i na generické.