Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze spustit nainstalovany win 7

Zdravím
Starý notebook Packard Bell easynote ts11hr

Chtěl jsem nainstalovat na něj Windows 7 32bit instalacka v pohoří bez chyby ale po konečném restartu se PC furt furt furt resetuje najede jen název desky a reset.

Zkusil sem disk vyndat a použít ho v jiném PC bez operačního systému a systém v pořádku najel. Po vrácení disku do notebooku se těsně před restartem napíše chyba registru.
Zkusil sem znovu formát a instalaci pořad to same.

Neví prosím někdo co s tím mám dělat. Děkuji moc za rady

Ak na disku je recovery oddiel tak pouzi recovery.
Ak na disku neni recovery oddiel tak bud nabootuj z instalacky (alebo po F8) do moznosti opravy - tam si najdi nejake opravit bootovanie, alebo spust tam konzolu a zadaj tam
bootrec /fixmbr
bootrec /fixboot
bootrec /rebuildbcd
http://www.7tutorials.com/command-prompt-fix-issue s-your-boot-records

Pripadne nabootuj z UBCD, a tam je killdisk, zmaz prve 1% disku, potom Esc, a potom instaluj Windows.