Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prosba o radu: herní počítač do 17.000 Kč ?

Můžete někdo, prosím, poradit, jaký počítač koupit klukovi k 11. narozeninám, když je finanční limit 17.000 Kč ? (včetně DPH, ovšem bez příslušenství jako monitor, myš, atd.)

Myšleno takový, aby na něm běželo co nejvíce her.

.... že pořádný herní PC stojí mnohem více je mi jasné ....

nizsi stredny trida pre dnesok, ale o take 3 roky ta graf. karta bude už v kategorili medzi slabšími, až shitnými grafikami,...
Ale zas máte pravdu, že jedenác ročnej chlapec asi na tom bude hrať len nejaké staršie hry, možno len LoLko, čož vlastne by mu mohlo postačiť. Ale stejnak to bude "orezany PC, ktorý po 4 rokoch bude neco, co sa nebude povazovat za herny PC...