Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrofon Trust Starzz Mikrofon

Zdavím všechny lidi co tohle čtou mám tu problém koupil sem si mikrofon Trust Starzz Mikrofon který mě chvilku fungoval asi první 3 hodiny úplně v pohodě ale po tom co sem moje repráky 5+1 dal na větší hlasitost stala se spětná vazba a mě od te doby nefunguje mikrofon vůbec jak má.

Důsledky poruchy : Když mluvím do mikrofonu nějakou souvyslou větu tak lidi co mě povídají a ikdyž sem se sám nahrál, tak sem chvilku mluvil asi 5s a pak sem se postupně jakože od mikrofonu vzdaloval až mě nebylo vůbec slyšet

Prosím o pomoc nevím co to je mikrofon už mám ten samej 3 a vážně se mě nechce jít ho znova reklamovat nebo koupit a znova zistit že nefunguje nebo že sme ho udělal ale u všech tech mikrofonu to je ta samá závada.

sakraforte Děkuji ti moc skvělej nápad nešli mě am ani krakeny pro za 4000Kč moc ti děkuji a když tak pro ty co říkaly že Trust mikrofon co mě to dělal je odpad tak je to nejprodávanější mikrofon an Heurece a jeden z nejvícena alze takže to tak asi nebu a tím pádem se pletež a chci poděkovat za všechny rady děkuji moc HeeX