Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kompatibilita s grafikou

Ahoj, chtěl bych se zeptat.Mám koupený pc od Lenova Lenovo IdeaCentre K410.No a problém je že dřív jsem si koupil grafiku od AMD(Asus) a ta nebyla kompatibilní s základovou deskou.Proto jsem dostal nápad jestli by pomohlo si koupit grafiku jen Nvidii, aby to nebyla žádná jiná značka(konkrétně Nvidia GeForce GTX 770).Pomohlo by to, nebo je to zbytečné.Děkuju :)

nejake "500W" napisy su nezmysly. Co tam je presne zac kolko to ma prud na 12V vetvach uvedeny na nalepke? Jake to ma dodatocne konektory? GTX770 ma TDP podla google nejake 250W, to uz neni sranda pre zdroj.

https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-E-H-K-M-Q-and- ErazerX/Video-card-not-displaying-picture-k410/td- p/1197157
pise ze mu nesla GTX760, tak si urcite nekupuj GTX770 :) Ked v lenovo bios robia uplni dementi. Je tam v odpovedi aj nejaky link na otestovane grafiky pre tie lenovo

Zdroj jsem koupil nový, protože jsem věděl že to neutáhne.A na samolepce na zdroji je napsáno 12V1 A 12V2.12V1 má 180W a 12V2 má 190W.A co se týče toho Biosu tak nwm, protože jsem to dával jednomu ajťákovi a ten tam právě bojoval s těma Biosama...A nakonec z toho vzešlo, že prý je nekompatibilní tak nevím.Prej se je snažil je tam dát i nějak na černo, ale to prej taky neklaplo....

No já ten zdroj nekupoval.Počítač byl v servise protože se něco pokazilo(už nevím co) a já jsem jim tam řekl, že by byl dobrý nový zdroj a platil jsem za něj 1000KČ...(proč se teda na zdroji udává 500W?)Děkuju