Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zařízení USB nebylo rozpoznáno

Dobry den, mám problém s "údajně připojeným USB", pořád mi naskakuje vykricnik USB zařízení nebylo rozpoznáno,
už mě to docela štve, vypnul jsem si upozornění na tuto chybu, ale když hraju hry, pořád to dělá zvuk připojení Hardwaru a odpojení Hardwaru a furt dokola.
Pracuji s PC a opravuji, ale u tohoto fakt už nevím, buď je vadná základní deska nebo fakt nevím. Tuto chybu mám porvé, a to jsem již opravil PC. Zkoušel jsem všechno možné a furt dokola, mě pouze stačí, když se to nebude pořád ukazovat a dělat zvuky. Žádné USB připojené nemám, dal by se prosím tento problém vyřešit nebo alespoň poprosit o radu, moc prosím, děkuji.

Poodpajaj od dosky USB kable do prednych panelov. Nejaka zmena?
V spravci zariadeni si mozes zakazovat root huby po jednom, a az zistis ktory to je, tak si vies pomocou zariadenia zistit ktory to je port (spravcu prepnes na zobrazit podla pripojenia).

BTW. to nemas ani USB mys ani USB klavesnicu?

Omlouvam se, mám zakladni desku P5WD2 Premium Asus, mám ho poskládaný, dělalo to i na Win 7 x64 Pro ve středu, niní mám Win 8.1 Pro x64, instaloval sem to k vůli tomuhle problému, a pořád to hlásí, tamten problém sem jiz vyresil, nainstaloival sem ovladac ze seznamu Svazky uloziste obecny svazek, a ejhle, vono se to povedlo, jenze je tu druhe USB, a to porad dela bordel, jmenuje se Neznáme zařízení (požadavek popisovače zařízení selhal) a nemám USB porty 3.0, mám pouze USB 2.0 HiSpeed, a ano, všechny USB kabely od bedny sem odpojil a restartoval a porad to same.

Sorry, zapoměl jsem říci, že se jedná o kořenoví rozbočovač USB, zkusím ještě Vypnou PC a odpojit teda všechny USB port kabely od bedny a pak napíšu, niní nemůžu :-D instaluji ARMA 3. Děkuji ti ale, jsi génius.

Stale nechapem ze co presne odkial presne si odpojil :)
Ked mas nezname zariadenia v spravci zariadni, tak nemas nainstalene spravne ovladace. Instaloval si vsetky ovladace zo stranky vyrobcu zakl.dosky resp. ak to je znackovy PC tak na webe tej znacky niekde v sekcii support k tomu PC modelu mas vsetky potrebne ovladace.
Ked sa nieco furt odpaja tak tam je nejaky problem ze sa tam dostava rusenie bud na tie kable alebo cez kejs/nahovno zdroj alebo aj nahovno 230V zastrcku (zemnenie) cez kejs, ak to nejaky dementny cinan spojil dokopy na kejse. V zavislosti od toho co presne to robilo tak sa da uvazovat ze jak to nahradit aby to nerobilo (zapoj teda nejake predne USB kabliky kejsu a pouzivaj tie ak to tie nerobia apod)

Hele, mám MB Asus P5WD2 Premium Intel. CPU: Intel Pentium D 3.0 GHz 3.01 GHz, RAM 4GB, GPU: GeForce GTX 650, Zdroj: 400W RexPower 6x PCI Zástrčku 1x sata zástrčku, HDD: ST500LT012-1DG124 Serial ATA z notebooku. Windows 8.1 Pro x64 CZ.
tamten problém jsem již vyřešil. Žádnej ťamanec to nespojoval, zdroj je super. Přední panel mám zapojený, ale keď tam přidám přídavný zadní USB a zapojím koncovku s dráty do MB do slotu USB, hodí my to ve správci Neznáme zařízení (požadavek popisovače zařízení selhal) Instaloval jsem ovladače i ze stránek výrobce i pomocí DriverDoc a DriverFix (což tomu moc nevěřím, ale za pokus to stálo.) Díky

Hele, mám MB Asus P5WD2 Premium Intel. CPU: Intel Pentium D 3.0 GHz 3.01 GHz, RAM 4GB, GPU: GeForce GTX 650, Zdroj: 400W RexPower 6x PCI Zástrčku 1x sata zástrčku, HDD: ST500LT012-1DG124 Serial ATA z notebooku. Windows 8.1 Pro x64 CZ.
tamten problém jsem již vyřešil. Žádnej ťamanec to nespojoval, zdroj je super. Přední panel mám zapojený, ale keď tam přidám přídavný zadní USB a zapojím koncovku s dráty do MB do slotu USB, hodí my to ve správci Neznáme zařízení (požadavek popisovače zařízení selhal) Instaloval jsem ovladače i ze stránek výrobce i pomocí DriverDoc a DriverFix (což tomu moc nevěřím, ale za pokus to stálo.) Díky