Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava do 28000 Kč

Dobrý den, chtěl bych si nechat sestavit PC. Nějaký už jsem i zkoušel, ale chci zkusit i návrhy ostatních.

1. Finanční limit 28000 Kč.
2. Využití bude kanclpráce, občas hry (WoT, CS:GO, Ori, WoW), multimédia, websurf a sem tam i Photoshop.
3. Nemám OS, nejlépe Win 8 (64-bit, CZ).
4. PC si nechám sestavit u CZC.cz
5. Monitor mám LG Flatron 23MP75HM
6. Periferie nepotřebuji, mám vše.

Dále bych chtěl uvést co požaduji : procesor od Intelu, solidní chlazení, AMD grafiku (nejlépe R9 280), DVD, kombinaci SSD+HDD, Wi-Fi, nějakej zdroj co mi to neodpálí a svítící skříň je taky moc pěkná (není podmínkou, ale líbila by se mi).
Toť vše a předem děkuji.

OS a Wi-Fi kartu si dokážu koupit sám, ale jak jsem již řekl přesáhnu tím cenový limit. S limitem opravdu nehnu, dostal jsem totiž právo na domácí PC (ano, opravdu mi v práci nabídli, že mi zaplatí PC na doma, občas totiž pracuji doma a řekli mi, že limit je 28000 Kč a na víc to opravdu neukecám a ani nechci ukecávat).