Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s micro SD

Zdravím, prosím o radu, mám 3 micro SD karty ( 16 GB Samsung 10 Class, 16 GB AData 10 Class a 32 GB Kingston 10 class). Myslel jsem,že všechny 3 pamětové karty zdechly, nerozpoznal je ani počítač ani mobily prostě nic. Dneska jsem je zkusil dát do své kamery GoPro, a ta to v pohodě rozpozná, ukaže kolik zbýva času natáčení na SD a tak dále. Rád bych tyto SD použil i na mobily a PC, přitom předtím normálně šli všude. Tak nevím co dělat.

Takový problém jsem měla i já. Vytáhla jsem z mobilu kartu a potom jí vrátila, ale nic tam prý nebylo. Ani, když jsem připojila mobil k počítači, tak se objevila karta, i velikost, ale ne obsah. Když se mi něco takového stane, tak to dám do jiného mobilu. Když se mi obsah ukáže, poté vrátím kartu do mobilu. Poté se mi vždycky soubory zase objevili.