Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafika do desky

Grafika i deska mají PCIe, není problém, půjde to.
Pokud jsi to ještě celý nekoupil, tak určitě vezmi jinej chladič. Tento Freezer 7 zas tak moc velkej chladící výkon nemá, na 95W procesoru bude vcelku hlučnej a navíc u AMD procesorů je problém s orientací chladiče - nelze ho natočit tak, aby foukal na zadní stěnu, jen nahoru, nebo dolů. Pokud máš bednu se zdrojem nahoře, tak tento chladič rozhodně nebrat.
Pokud ti vejde do bedny, tak tento:
http://www.czc.cz/gelid-solution-tranquillo-revize -3/160966a/produkt