Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem program ovladačov?

zdravim chcem sa spytat existuje nejaky program ktory mi ukaže či mam všetky ovladače aktualne alebo popriade aj stahnem cez ten jeden program všetke aktualne?? diky

tyto programy používají totální lamy.
ví co mají za desku, ale místo stažení ovladačů od výrobce je hledají po cizích webech pomocí programů s adwarem.
mají obsesi každý měsíc updatovat ovladače, i když neměnili žádný hw a nemá to smysl.
tyto parodie na instalátory fungují jako mozek 6-letého dítěte: ty bys takovému trotlovi svěřil svůj pc?

normální lidi správně nainstalují ovladače se systémem a kromě grafiky už je nechávají na pokoji.

ať může deska do obchodu, ovladače na cd občas bývají narychlo upatlané a nefunkční - smutně proslulý je gigabyte.

samozřejmě můžeš mít desku od normálního výrobce. anebo jak ti opakovaně psali výš: na stránkách výrobce, support pro tvoji desku.
pokud jsi v nějakém kriplmarketu koupil hotový "značkový" krám, nehledá se podle základní desky, ale názvu pc.

a instaluje se ve správném pořadí.