Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IOS Iphone

Zdravim chalani chcel by som si do svojho Iphonu vratit IOS 7,lebo samo sa mi aktualiizoval na 8,dalo by sa to nejak vratit spet??lebo na 4s IOS 8 mi kus seka,

• Z iOS 8 na 7 jde vratit pres iTunes, ale moznost je casove omezena, jestli jsi iOS čerstvē nainstaloval, muzes se jeste vratit na 7, apple tuto moznost umoznuje, naopak, jestli mas 8 nainstalovanou delsí dobu, tak bohuzel....

pokial viem tak ano, umoznuje, ale len v dobe vydavania noveho systemu a trva to len par dni. napr ked vysla osmicka, mohl si sa vratit na sedmicku ale napr. po dvoch tyzdnoch uz to neslo, apple prestal podpisovat tento OS a telefon by so sedmickou nefungoval.

no pokial ma chalan zalohu telefonu so sedmickoym OS, tak by to ist malo tiez.

• Tady prave presne nevim, tak nechcu psat ze to jde na 100%, ale apple by mel normalne umoznovat po prechoduz 7 na 8 casovy limit na vraceni k predeslemu OS, na zacatku roku jsem to delal na posled a slo to bez problému a jsem presvedcen ze i ted bez ohledu na datum vydani iOS8, ale jak pisu, jde jen o osobni presvedceni proto radeji nacham na overeni, mohl bych to zkusit na své 4S, ale opravdu se mi stim nechce zrovna dneska nak manipulovat =)