Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chybné kopírování - USB flashdisk

Dobrý večer, poprosím o pomoc, kopíroval jsem na flashku soubory, jako vždycky, a nějak špatně se zkopírovali, vytvořili se nesmyslné názvy a zkratky, nejde to ani smazat, původně to měla být složka s epizodami seriálu, ještě nikdy se mi nic podobného nestalo. Díky

99bfpIm.jpg

pokud je to shit "značky" emgeton a podobné noname svinstvo, je to normální chování. podobně dopadají ultra-óbr flashky za ultra-supa ceny na různých slevomatech, které deklarují falešnou kapacitu.
máš dobrý pocit, že ty data kopíruješ (nepřesouvat!), a druhý dobrý pocit, když ten zmetek zahodíš.