Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem AMD grafika + nVidia

Zdravím všechny

Chci se zeptat, na hraní používám AMD gpu (r9 295x2), a mám tu ještě gpu od nVidia (GTX 780 Ti).. tak se chci zeptat zda mohu použít v PC obě.. zda by ta nVidia šla použít jen na PhysX ve hrách, a zda by to mělo nějaký přínos.

Děkuji.

Tak já prováděl každoroční upgrade PC.. a vyměnil jsem skoro vše (MB,CPU,RAM,GPU).. veškeré staré věci jsem už prodal, a zůstala mě jen ta grafika.. tak zda bych ji mohl nějak využít, ale zda bych to nějak poznal, jestli by to pro mě mělo nějaký přínos.
Zdroj bych každopádě musel taky vyměnit.. mám Corsair RM850 a ten by určitě nestačil.