Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ca na 2 sekundy zčerná obrazovka pak vše zase jede jak má.

Zdravím mám tu starší Pc vše jede jak má jenže sem tam mě při hře nebo i v systému na ca 2 sekundy zčerná obrazovka pak vše zase OK kabel jsem zkoušel jinej a pořád to samé že by stará GT 7600(nevím jestli to může mít vliv ale dal jsem na ní ventilátor ,ale tím se váha moc nezvýšila) šla do kytek nebo to může dělat i 7 let starej monitor.

Jinej monitor jsem nezkoušel jinak kabely jsem měníl jak jsem psal ,je to přes VGA ovladače jsou tam poslední se kterýma to jelo vždycky ok tj 307 a W7 jinak zvuk jede jenom na tu ca sekundu až dvě to zčerná a pak hned zase ok je to ca jednou až 2x za den dva jak při hře tak v systému.PC a monitor je píchlej jinde,u toho monitoru už mě ca dva roky při bílém podsvícení sem tam problikává podsvícení,to už jsem tu dřív řešil tak jestli to nezačíná souviset taky s tím.