Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sítová karta a win XP

Dostal se mi do ruky tak 7 let starý PC s WIN XP. Zasraný vším možným, tak jsem tam chtěl dát aspoň Win 7 jelikož ten PC není tak hrozný a 7 mi doma běhají na horším NB než je tenhle PC. Při instalaci chyba(hned při druhé části, rozbalování nebo tak něco), WIN 8 to samé, tak jsem tam prdnul znova XP. To už proběhlo v pořádku, ale za boha jsem nemohl zprovoznit sítovou kartu. Ve správci zařízení vubec sitové karty nebyly. Nevíte čím to je možné? Jediné co mě napadá je že je tam integrovaná, ale to by se tam stejně ukazovalo ne?

Zacina sa tak, ze si zistim aku verziu Windows dany hardver podporuje.
Ked je to notebook, tak na webe vyrobcu notebooku.
Ked je to stolne PC, tak na webe vyrobcu zakladnej dosky.

Este pred instalaciou si treba (zo spominanych stranok) stiahnut vsetky potrebne ovladace ne dany HW.
Ako prvy sa instaluje chipset (podpora zakladnej dosky).

Absencia tohoto ovladaca moze sposobit, ze system nevidi integrovanu sietovu kartu.

Ked ti Win7 instalator hlasi chybu v archive (a neni nahovno DVD), tak je pravdepodobne vadna RAM, alebo naprd napajanie (zakl.doska - nafuknute kondiky, apod). Da sa potom napriklad dvihnut napatie RAM o 0,1V v BIOSe, a testovat RAM nabootovanim z UBCD tam je memtest86+