Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem multi source kopírování

Zdravím, jakým způsobem zkopíruji skupinu souborů po různu umístěných (c:\s1, c:\f1\s2, d:\s3....) na jeden zátah ? Důvodem je, aby se na cílovové médium (ne-SSD) zapisovalo "sériově", aby nedošlo k fragmentaci souborů při současném zápisu víc souborů najednou (nebo snad existují FS, které tento problém řeší "předčasnou alokací")?

Jak to proved v těchto prostředích?
Windows - příkazové řádky
Linux - shell
Windows - jaká správce souborů
Linux - který správce souborů

každý operačný systém narába so zápisom údajov na disk, a s cache súborov počas zápisu na disk ,takže to,čo reálne chceš ,je v podstate neriešitelné,rovnako win a linux úplne odlišne narába s usporiadaním súborov na disku a to má aj vplyv na samotnú fragmentáciu súborov,to,čo Ty v podstate chceš je niečo ako tankovať naraz naftu aj benzín jednou jedinou hadicou tak,aby nafta aj benzín išla do správnej nádrže bez toho,aby došlo k ich pomiešaniu,a to prakticky nejde.....