Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Castecne polity ntb

Ahoj. Zvrhnul jsem ener. napoj do klavesnice u ntb. Okamzite jsem ho otocil (aby vytekl). Vypnout, baterka ven. Rozebral jsem ho, klavesnice je odolna vuci politi. Do samotnych komponent nenateklo, - jen klavesnice a kryt ntb. Po zapnuti pocitace, dela ze startuje(obrazovka cerna, sviti diody, mechanika kvikne - to dela pri startu vzdy), ale po 5s se vypne. Co ted s tim?

mám taky notebooky latitudy údajně odolné proti polití, máte někdo zkušenosti nebo rady, jak se chovat při polití? Není otočení spíš na škodu?
Díval jsem se a klávesnice není nijak utěsněná - pouze je to vanička s kanálkem, kterým proteče bezpečně tekutina skrz notebook dolu.

No ak si ho po poliat ihned otocil tak:
1. natieklo aj inde nez na klavesnicu
2. tym otocenim si znicil disk ak si tam mal klasicky platnovy disk.
-----
Uz som vela krat pocul ze niekdo stacil ze len buchol po stole alebo otocil notebook o 90 stupnov a disk mu odisiel hned...

• Rozebrat, vycistit, vysusit, nasledovne zapnout bez integrované NTB klavesnice a HDD a pozorovat vsechny anomalie, ktery problém pretrvava.
(bez jeho klavesnice a odpojeni, muzes prozatim pouzit kuprikladu externi klavesnici, dle potreby)