Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor černá obrazovka

Zdravím, mám problém s monitorem samsung syncmaster 226bw měl jsem dříve problém s tím, že blikala obrazovka. Objednal jsem kondenzátory přepájel, připojil monitor, zapnul pc a monitor probliknul a je pouze černá obrazovka a prosvítá jen menu monitoru. Nevíte někdo kde by mohla být příčína? Děkuji

kondenzátory strácejíci kapacitu skutečne není jediná závada jaká se múže u elektroniky vyskytnout, pokud prosvítá menu monitoru je snad jasné že podsvíceni nesvíti, proč nesvíti ? jsi rozborkou neco utrhl, ulomil ?

kdo to má vedet ?

.... :puff:

Tak si to prepajel blbo, alebo mas blbe kndenzatory (nespravne ESR) alebo blbe hodnoty alebo polaritu (ked si otocil polaritu tak by ti nejaky mohol aj explodovat do xichtu takze neotacaj skusmo polaritu :).
Najskor su tie kondenzatory s nespravnym ESR.