Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI to VGA

Dobrý den.
Chci se zeptat zda lze převést signál HDMI na signál VGA.
Tedy na kabelu mít jak koncovku VGA tak HDMI.

Děkuji za odpověď.

pantofel: žiju v českých obchodech, vadí ti to?
za cenu kolem 500 jsou tam převodníky nejshitovějších výrobců, u nichž bývá funkčnost spíš námětem pro humoresky - kdyby to nebylo na účet kupujícího. co světovějšího se bude válet jako lowcost na ebay?
a pokud tazatel nebydlí v místě prodejce, musíš mu dovolit právo zaplatit poštovné.

Nezmínil jsem ,že poštovné je zdarma, nejsou to vychcané drahé české eshopy. A nejen že jsem to nenašel, já to i používám a funguje to. A těžko to bude jen propojovací kabel - je to správně jak je psáno aktivní převodník.
A co jsi myslel ty vyjímečné případy?