Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem acer 5536

Zdravím mám problém s notebookem acer aspire 5536, když zmáčku power, jen se rozsvítí dioda a na obrazovce nic není, ani z hdmi nejde obraz, špatná GPU? vyhodit ?díky za rady :)

No tak napis nam najprv co sa stalo alebo si spravil ked ti naposled isiel... ci si ho vypol RESETOM aalebo vsetko slapalo alebo ci si ho neprehrial ze si ho mal polozeny na paplone a podobne...
Napis aj ci pocujes vetrak a disk pri spusteni notebooku... mozno je vporiadku len ti Grafika sa posrala... buuhvi napis trosku detaly aby sme to mohly zistit a poradit