Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna jazyku ve Windows 7

Zdravím, včera jsem si přeinstalovával OS na notebooků a nainstaloval jsem si tam Windows 7 Profesional 64bit Service Pack. Bohužel tam nejde změnit jazyk- v ovládacích panelech není možnost "Display language". Je nějaká možnost jak dodatečně stáhnout češtinu? Děkuji za odpovědi

studenstké MSDN licence jsou obyčejne určeny hlavne do technicky orientovaných vysokých škol, anglický jazyk je brán jako samozrejmost, nikdo jazykovou verzi nemení, není to vhodné s ohledem na další instalovaný software, který je obvykle také jenom v anglické verzi a student jej MUSÍ rutinne ovládat

z uvedeného vyplyne, neco v porádku není, buď u tebe, nebo na tvé škole, pravdepodobne na licenci MSDN nemáš nárok

proto nevím co rešíš, ukradni ten český Windows jako všichni na uloz

.... :puff: