Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční windows.

Dobrý den, měl bych otázku.
Mám nefunkční windows(Windows Vista Home Premium 32bit) Mimochodem předtím už jsem jednou něco řešil den předtím... a hned na druhý den po normálním vypnutí počítače a znovu zapnutí se mi stala tahle věc

nefunguje nouzový režim nefunguje Ctrl+alt+delete při login screenu- (černá obrazovka , jde vidět jen myš)
Zkoušel jsem funkci Opravit tento počítač
Zkoušel jsem obnovení systému windows

Minule pomohlo když jsem dal obnovení systému

Když zapnu obnovení systému z bodu obnovení tak tam jsou dva body z nichž mi jeden vyhodí tuto chybu "Katastrofální selhání (Ox8000FFFF)
ten druhý jak se zdá neudělá nic.

Za každou radu děkuji snad to vyřeším a nebudu muset použít reformátování pc (i když bych byl rád kdyby se to vyřešilo a já si mohl zálohovat všechno na externí disk a potom to nejradši zreformátoval).

+ ještě doplňující otázka. Jak vytáhnu data z windowsu kde nefunguje nouzový režim ani normální režim a mám soubory na disku C (tam kde je windows) ? Děkuji mockrát :-/

Ja som niekde písal niečo o "HP restore plus" ??? :-?
Potrebuješ originál inštalačné DVD Windows !

Nemáš nablízku nikoho kto má PC..., nemáš inštalačné DVD.., požičať nemáš od koho... hmm... potom môžeš skúsiť ešte jedno:

Budeš to PC dlho hladkať a pri tom ticho šepkať "čáry - máry - fuk" . :x:

A takhle agresivně reaguješ pokaždé ? nebo od té doby co máš hodnost rádce ?
Za a. počítač na blízku mám ale je to starý šmejd který nemá ty samé konektory na HDD
za b. instalační CD windowsu mám (jsou 3) Na dvou je napsáno start with HP Restore Plus. (nezkoušel jsem to tam dát v jiném pořadí)
za c. mám lidi od kterých bych si mohl půjčit Pc ale nejsou momentálně dostupní.
za d. tvoje techniky kouzlení určitě vyzkouším protože jak je vidět z tvé zkušenosti asi fungují. ]:(

edit: když to dám v jiném pořadí tak to napíše že systém byl dodán jako součást Hp Restore Plus kitu "please insert Hp Restore Plus CD/DVD"

Nie je to agresivita, ale:
za a.) a za c.) si vylúčil, za b.) nemáš inštalačné DVD (rozdiel medzi CD a DVD snáď poznáš aj sám...).

Keďže rady čo všetko môžeš urobiť sám (tu z poradne Ti na diaľku nikto nepožičia ani PC na zálohu dát, ani inštalačku na opravu poškodených Win) preto
v Tvojom prípade Ti ostáva len za d.)

Komu niet rady, tomu niet pomoci.

Jak vytáhnu data z windowsu kde nefunguje nouzový režim ani normální režim a mám soubory na disku C

není normální mít data na systémovém oddílu c:, když ho domácí takyadministrátoři zničí 2x do roka.
nabootuješ z live cd (antivir kaspersky, live linux, hirens) a data vykopíruješ na externí disk.